Blog

Najnovšie články na našom blogu

Prečítajte si, čo je nové
 

Čoraz častejšie sa stretávam s informáciou, že pri problémoch s pohybovým aparátom je nevyhnutné napraviť celý systém. Táto absurdita zašla až tak ďaleko, že má svojich fanatických prívržencov oháňajúcich sa napríklad týmto obrázkom:

Bolesti chrbtice spôsobené foraminálnou stenózou majú špecifické postavenie nielen vzhľadom na etiológiu, ale aj na konzervatívne možnosti liečby. Špecifické preto, pretože majú zriedkakedy akútne pozadie a sú teda skôr výsledkom chronických dlhodobo trvajúcich procesov, čiže vyžaduje systematický a pravidelný prístup.

Prudký nárast bolestí chrbtice v posledných desaťročiach nie je len dôsledkom zvyšovania komfortu života, úbytku pohybu a pribúdania pohybových stereotypov, zvyšovania stresu, ale aj nedostatku kvalifikovaných informácií a zúfalej absencie odborníkov, ktorí sa problematike venujú koncepčne, dlhodobo a širokopásmovo.

Snáď neprejde deň, aby sa ma niekto neopýtal, čo si myslím o produkte Milgamma N. Podporený mohutnou reklamnou kampaňou, preferovaný lekármi a uprednostňovaný lekárňami, je tento produkt takou klasickou ukážkou toho, ako funguje biznis postavený na viere pacientov vo vyliečenie bez vlastného pričinenia.

Mohlo by vás zaujímať

Objednajte si terapiu