Cenník

Masážna terapia

V cene sú zahrnuté terapeutické úkony podľa aktuálnych potrieb klienta.

V bežných prípadoch je trvanie cca 30 min., ale ...

... každá terapia je individuálna, tak ako každý problém, resp. aktuálne telesné a psychické možnosti pacienta. Uvediem príklad - jednoduchú nekomplikovanú akútnu blokádu je možné vyriešiť aj rýchlejšie a zbytočne tak neprovokovať telo bolesťami, zasa na druhej strane komplikovaným chronickým stavom sa venujem podstatne dlhšie. A len tak pre zaujímavosť, keby mal niekto chuť ma porovnávať s inými terapeutmi. Odblokovať všetky kĺby vrátane celej chrbtice mi trvá pod 1 minútu, ale na rozdiel od iných terapeutov, ak to prípad nevyžaduje, nenaprávam to, čo netreba.

Terapia je vhodnejšia pre pacientov, ktorí uprednostňujú efektivitu a skúsenosti a hľadajú koncepčné riešenie vrátane návodu, ako si pomôcť sám.

Terapia je menej vhodná pre pacientov, ktorí merajú kvalitu výkonu dĺžkou pobytu na lôžku a veľakrát zbytočnými alebo kontraproduktívnymi úkonmi terapeuta a očakávajú, že za nich vyrieši aj tie kľúčové veci, ktoré musia robiť sami (napr. úprava pohybových stereotypov alebo cvičenie). 

1 terapia

50€

Storno pravidlá

Chápem, že sa niekedy na dohodnutý termín nedá dostaviť z akútnych osobných alebo pracovných dôvodov. Berte prosím do úvahy, že ak sa na termín nedostavíte alebo dostatočne včas nekomunikujete, blokujete ho pre niekoho, kto ho práve akútne potrebuje.

Záujemcu, ktorý si neváži môj čas a adekvátne nekomunikuje, viac NEOBJEDNÁM.

Pre ostatné prípady platí:

Zrušenie alebo zmena objednávky viac ako 24 hodín pred termínom ... 0€


Zrušenie objednávky menej ako 24 hodín pred termínom ... 25€ (splatné pri ďalšom termíne)


Nedostavenie sa na termín ... 50€ (splatné pri ďalšom termíne)


Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 

Mohlo by vás zaujímať

Objednajte si terapiu