Cenník

E-knihy o bolestiach chrbtice

Storno podmienky


Objednávku môžete bezplatne zrušiť najneskôr 2 dni (48 hodín) pred termínom


Zrušenie objednávky menej ako 2 dni (48 hodín) pred termínom alebo nedostavenie sa, je účtované storno poplatkom vo výške 100% z ceny objednanej terapie, čiže 70€/120€/250€ (podľa objednanej terapie)


Som nový klient

Noví klienti si najprv POVINNE rezervujú Terapiu Premium, aby sme mali dostatok času detailne rozobrať problém. Vyhradzujem si právo vyúčtovať novému klientovi Terapiu Premium, aj keď si rezervuje Terapiu Klasik.

Som pravidelný klient

Klienti, ktorí u nás už boli, si rezervujú terapiu Premium alebo Klasik, podľa svojich aktuálnych potrieb a možností.

Extra termín

Ak sa k nám chcete dostať v pracovných dňoch  mimo pracovnej doby, rezervujte si Terapiu Extra alebo nás kontaktujte na 0917 903 623.

Cena za EXPRESNÝ TERMÍN je 250€ a je konečná bez ďalších doplatkov.

Rezervácia terapie

Rezervácie terapií Premium, Klasik a Expres robíte ONLINE podľa inštrukcií na podstránke /Chcem sa objednať/. Telefónne číslo slúži len na riešenie prípadných problémov s rezerváciou a telefonáty vybavujeme v pracovných dňoch v čase 8.00-12.00. Odborné konzultácie je z objektívnych dôvodov možné poskytnúť iba na terapii, po preskúmaní stavu. Telefonické a online diagnózy na diaľku nerobíme, musíme vás vidieť.

Možnosti platby

Platí sa iba v hotovosti po terapii. Platba kartou nie je možná. Najbližší bankomat je v Kauflande vedľa budovy.

Bolesti, ktorými si prechádzate, som ja sám osobne zažil a zvládol. To mi poskytuje výhodu pri praktickom využití rozsiahlych vedomostí v terapii. R. Habara

Terapia Premium

Terapia pre nových klientov, ktorých problém potrebujem najprv detailne rozobrať.

V cene je zahrnutá konzultácia, diagnostika, chiroterapeutické úkony podľa aktuálnych potrieb klienta - odblokovanie kĺbov a chrbtice, ukážka cvikov, úprava pohybových stereotypov a analýza súvislostí smerujúca k identifikácii príčin problémov, ich pochopeniu a definícia potrebných zmien v živote.

Cena Terapie Premium je 120€.


V bežných prípadoch je trvanie cca 60 min.

Terapia je určená pre klientov, ktorí majú záujem ísť do hĺbky a chcú sa nielen zbaviť bolestí, ale aj pochopiť súvislosti medzi fyzickými problémami, psychikou a životným štýlom.

Terapia je vhodnejšia pre klientov, ktorí sú k sebe úprimní a už pochopili, že terapeut je len sprievodca. Prevzali zodpovednosť za svoje zdravie a chápu, že na to, aby akákoľvek terapia bola účinná dlhodobo, je potrebná zmena životného štýlu na viacerých úrovniach. Sú odhodlaní cvičiť cielené cviky a zmeniť  patologické pohybové stereotypy.

 Viac info Reklamačný poriadok

Terapia Klasik

Terapia pre klientov, ktorí už u mňa boli a potrebujú priebežnú pomoc.

V cene sú zahrnuté chiroterapeutické úkony podľa aktuálnych potrieb klienta - odblokovanie kĺbov a chrbtice, ukážka cvikov a úprava pohybových stereotypov.

Cena Terapie Klasik je 70€.


V bežných prípadoch je trvanie cca 30 min.

Terapia je vhodnejšia pre klientov, ktorí uprednostňujú efektivitu a skúsenosti a hľadajú koncepčné riešenie fyzických problémov vrátane návodu, ako si pomôcť sám. Sú odhodlaní cvičiť cielené cviky a zmeniť patologické pohybové stereotypy.
 Viac info Reklamačný poriadok


Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 

Mohlo by vás zaujímať

Objednajte si terapiu