Cenník

Storno podmienky


Objednávku môžete bezplatne zrušiť najneskôr 2 dni (48 hodín) pred termínom


Zrušenie objednávky menej ako 2 dni (48 hodín) pred termínom alebo nedostavenie sa, je účtované storno poplatkom vo výške 100% z ceny objednanej terapie, čiže 50€/100€ (podľa objednanej terapie)


Klientov, ktorí očakávajú zázraky na počkanie najmä pri dlhodobých a chronických stavoch, odkazujem na iných "odborníkov". Je ich v tejto republike viac než dosť.

Všetci noví klienti najprv povinne absolvujú Terapiu Premium.


Klienti, ktorí u mňa už boli, si môžu vybrať  Terapiu Klasik alebo Premium - podľa svojich aktuálnych potrieb.

*** Bestseller ***

Terapia Premium

Terapia pre nových klientov, ktorých problém potrebujem najprv detailne rozobrať.

V cene je zahrnutá Terapia Klasik a analýza somatických súvislostí smerujúca k identifikácii príčin problémov, ich pochopeniu a definícia potrebných zmien v živote.

V bežných prípadoch je trvanie cca 60 min.

Terapia je určená pre pacientov, ktorí majú záujem ísť do hĺbky a chcú sa nielen zbaviť bolestí, ale aj pochopiť súvislosti medzi fyzickými problémami, psychikou a životným štýlom.

Terapia je vhodnejšia pre klientov, ktorí sú k sebe úprimní a už pochopili, že terapeut je len sprievodca. Prevzali zodpovednosť za svoje zdravie a chápu, že na to, aby akákoľvek terapia bola účinná dlhodobo, je potrebná zmena životného štýlu na viacerých úrovniach. Sú odhodlaní cvičiť cielené cviky a zmeniť  patologické pohybové stereotypy.

Terapia je menej vhodná pre klientov, ktorí očakávajú, že pozitívne zmeny v ich živote nastanú bez ich pričinenia.

Terapia Premium

100€

Terapia Klasik

Terapia pre klientov, ktorí už u mňa boli a potrebujú priebežnú pomoc.

V cene sú zahrnuté chiroterapeutické úkony podľa aktuálnych potrieb klienta - náprava kĺbov a chrbtice, ukážka cvikov a úprava pohybových stereotypov.

V bežných prípadoch je trvanie cca 30 min.

Terapia je vhodnejšia pre klientov, ktorí uprednostňujú efektivitu a skúsenosti a hľadajú koncepčné riešenie fyzických problémov vrátane návodu, ako si pomôcť sám. Sú odhodlaní cvičiť cielené cviky a zmeniť patologické pohybové stereotypy.

Terapia je menej vhodná pre klientov, ktorí merajú kvalitu výkonu dĺžkou pobytu na lôžku a veľakrát zbytočnými alebo kontraproduktívnymi úkonmi terapeuta a očakávajú, že za nich vyrieši aj tie kľúčové veci, ktoré musia robiť sami (napr. úprava pohybových stereotypov alebo cvičenie). 

Terapia Klasik

50€

Terapia Online


Ak vám čas, vzdialenosť alebo iné dôvody nedovoľujú sa dostaviť ku mne osobne, som k dispozícii online. Používam Facebook messenger, Google hangouts alebo WhatsApp. Platbu je potrebné uhradiť vopred a potom dohodneme detaily online stretnutia.

V bežných prípadoch je trvanie 60 min.

V cene je zahrnuté moje kompletné know how k bolestiam pohybového aparátu, osobné skúsenosti, procedúry a cvičenia, ktoré mi pomáhajú, práca s vlastnou psychikou, atď.

Náplň stretnutia tvoríte vy. Ja vám rád zodpoviem akúkoľvek relevantnú otázku, resp. názorne predvediem všetko, čo sa cez video dá.

Terapia je vhodnejšia pre klientov, ktorí neváhajú využiť netradičné formy pomoci.

Terapia Online

200€

Terapiu Online si dohodnete iba telefonicky priamo so mnou.

Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 

Mohlo by vás zaujímať

Objednajte si terapiu