Cenník

E-knihy o bolestiach chrbtice

Storno podmienky


Objednávku môžete bezplatne zrušiť najneskôr 2 dni (48 hodín) pred termínom


Zrušenie objednávky menej ako 2 dni (48 hodín) pred termínom alebo nedostavenie sa, je účtované storno poplatkom vo výške 100% z ceny objednanej terapie, čiže 70€/120€ (podľa objednanej terapie)


Klientov, ktorí očakávajú zázraky na počkanie najmä pri dlhodobých a chronických stavoch, odkazujem na iných "odborníkov". Je ich v tejto republike viac než dosť.

Všetci noví klienti najprv povinne absolvujú Terapiu Premium. 


Klienti, ktorí u mňa už boli, si môžu vybrať  Terapiu Klasik alebo Premium - podľa svojich aktuálnych potrieb.

Terapiu Premium a Klasik si objednáte IBA ONLINE podľa inštrukcií na stránke Chcem sa objednať.

Klienti, ktorí majú záujem o expresný termín (do 24 hodín) za 250€ nás kontaktujú na 0917 903 623.

Terapia Premium

Terapia pre nových klientov, ktorých problém potrebujem najprv detailne rozobrať.

V cene je zahrnutá Terapia Klasik a analýza súvislostí smerujúca k identifikácii príčin problémov, ich pochopeniu a definícia potrebných zmien v živote.

V cene nie je záruka, že problém bude vyriešený okamžite alebo podľa predstáv klienta. Túto skutočnosť nie je možné garantovať. Viac info Reklamačný poriadok.

V bežných prípadoch je trvanie cca 60 min.

Terapia je určená pre pacientov, ktorí majú záujem ísť do hĺbky a chcú sa nielen zbaviť bolestí, ale aj pochopiť súvislosti medzi fyzickými problémami, psychikou a životným štýlom.

Terapia je vhodnejšia pre klientov, ktorí sú k sebe úprimní a už pochopili, že terapeut je len sprievodca. Prevzali zodpovednosť za svoje zdravie a chápu, že na to, aby akákoľvek terapia bola účinná dlhodobo, je potrebná zmena životného štýlu na viacerých úrovniach. Sú odhodlaní cvičiť cielené cviky a zmeniť  patologické pohybové stereotypy.

Terapia je menej vhodná pre klientov, ktorí očakávajú, že pozitívne zmeny v ich živote nastanú bez ich pričinenia.

Terapia Premium

120€

Terapia Klasik

Terapia pre klientov, ktorí už u mňa boli a potrebujú priebežnú pomoc.

V cene sú zahrnuté chiroterapeutické úkony podľa aktuálnych potrieb klienta - náprava kĺbov a chrbtice, ukážka cvikov a úprava pohybových stereotypov.

V cene nie je záruka, že problém bude vyriešený okamžite alebo podľa predstáv klienta. Túto skutočnosť nie je možné garantovať. Viac info Reklamačný poriadok

V bežných prípadoch je trvanie cca 30 min.

Terapia je vhodnejšia pre klientov, ktorí uprednostňujú efektivitu a skúsenosti a hľadajú koncepčné riešenie fyzických problémov vrátane návodu, ako si pomôcť sám. Sú odhodlaní cvičiť cielené cviky a zmeniť patologické pohybové stereotypy.

Terapia je menej vhodná pre klientov, ktorí merajú kvalitu výkonu dĺžkou pobytu na lôžku a veľakrát zbytočnými alebo kontraproduktívnymi úkonmi terapeuta a očakávajú, že za nich vyrieši aj tie kľúčové veci, ktoré musia robiť sami (napr. úprava pohybových stereotypov alebo cvičenie). 

Terapia Klasik

70€


Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 

Mohlo by vás zaujímať

Objednajte si terapiu