Cenník

Terapia Klasik je určená pre nekomplikované prípady a pre klientov, ktorí už u mňa boli.

Pre nových klientov a komplikované prípady je určená terapia Premium, Kranio alebo Liečivý dotyk.

 Základné terapie: Klasik a Premium

Terapia Klasik

V cene sú zahrnuté chiroterapeutické úkony podľa aktuálnych potrieb klienta - náprava kĺbov a chrbtice, ukážka cvikov a úprava pohybových stereotypov.

V bežných prípadoch je trvanie cca 30 min.

Terapia je vhodnejšia pre klientov, ktorí uprednostňujú efektivitu a skúsenosti a hľadajú koncepčné riešenie fyzických problémov vrátane návodu, ako si pomôcť sám. Sú odhodlaní cvičiť cielené cviky a zmeniť patologické pohybové stereotypy.

Terapia je menej vhodná pre klientov, ktorí merajú kvalitu výkonu dĺžkou pobytu na lôžku a veľakrát zbytočnými alebo kontraproduktívnymi úkonmi terapeuta a očakávajú, že za nich vyrieši aj tie kľúčové veci, ktoré musia robiť sami (napr. úprava pohybových stereotypov alebo cvičenie). 

Terapia Klasik

50€

Pri telefonickej objednávke uveďte, že máte záujem o Terapiu Klasik, inak vás automaticky objednám na Terapiu Premium.

*** Bestseller ***

Terapia Premium

V cene je zahrnutá Terapia Klasik a analýza somatických súvislostí smerujúca k identifikácii príčin problémov, ich pochopeniu a definícia potrebných zmien v živote.

V bežných prípadoch je trvanie cca 60 min.

Terapia je určená pre pacientov, ktorí majú záujem ísť do hĺbky a chcú sa nielen zbaviť bolestí, ale aj pochopiť súvislosti medzi fyzickými problémami, psychikou a životným štýlom.

Terapia je vhodnejšia pre klientov, ktorí sú k sebe úprimní a už pochopili, že terapeut je len sprievodca. Prevzali zodpovednosť za svoje zdravie a chápu, že na to, aby akákoľvek terapia bola účinná dlhodobo, je potrebná zmena životného štýlu na viacerých úrovniach. Sú odhodlaní cvičiť cielené cviky a zmeniť  patologické pohybové stereotypy.

Terapia je menej vhodná pre klientov, ktorí očakávajú, že pozitívne zmeny v ich živote nastanú bez ich pričinenia.

Terapia Premium

100€

Pri telefonickej objednávke uveďte, že máte záujem o hodinové sedenie - o Terapiu Premium.

Špeciálne terapie: Kranio, Liečivý dotyk a Online

Terapia Kranio


V cene je zahrnutá Terapia Klasik, hlboký relax a analýza somatických súvislostí. Terapia Kranio vychádza z kraniosakrálnej osteopatie, ktorú som doplnil a rozšíril o odblokovanie a analýzu súvislostí psyché-fýzis. Časť informácií v článku Kraniosakrálna osteopatia - terapia jemným dotykom

V bežných prípadoch je trvanie cca 60 min.


Terapia je určená pre klientov, ktorí uprednostňujú jemný dotyk, sú schopní hlbokého relaxu a chápu, že priebeh a výsledok terapie je závislý hlavne na ich aktuálnych potrebách a možnostiach.


Terapia je vhodnejšia pre klientov, ktorí chápu, že sú procesy, ktoré si reguluje samotné podvedomie a terapeut je v úlohe sprostredkovateľa.


Terapia je menej vhodná pre klientov, ktorí myslia dogmaticky a chcú mať všetko pod kontrolou a podľa šablón.

Terapia Kranio

100€

Pri telefonickej objednávke uveďte, že máte záujem o Terapiu Kranio.

Terapia Liečivý dotyk


V cene je zahrnutá Terapia Klasik a energetické liečenie tráum a emočných blokov. Energetická liečba vychádza priamo zo srdca a je sprostredkovaná rukami.

V bežných prípadoch je trvanie cca 60 min.


Terapia je určená pre každého. Cieľom je nastoliť harmóniu a balanc v energetickom systéme tela.

Terapia je vhodnejšia pre klientov, ktorí už vedia, že všetko má svoj hlbší zmysel sú schopní otvoriť sa liečeniu prostredníctvom viery a dôvery.

Terapia je menej vhodná pre klientov, ktorí sú prirodzene skeptickí a preferujú konvenčné spôsoby liečby.

Terapia Liečivý dotyk

100€

Pri telefonickej objednávke uveďte, že máte záujem o Terapiu Liečivý dotyk.

Terapia Online


Ak vám čas, vzdialenosť alebo iné dôvody nedovoľujú sa dostaviť ku mne osobne, som k dispozícii online. Používam Facebook messenger, Google hangouts alebo WhatsApp. Platbu je potrebné uhradiť vopred a potom dohodneme detaily online stretnutia.

V bežných prípadoch je trvanie 60 min.

V cene je zahrnuté moje kompletné know how k bolestiam pohybového aparátu, osobné skúsenosti, procedúry a cvičenia, ktoré mi pomáhajú, práca s vlastnou psychikou, atď.

Náplň stretnutia tvoríte vy. Ja vám rád zodpoviem akúkoľvek relevantnú otázku, resp. názorne predvediem všetko, čo sa cez video dá.

Terapia je vhodnejšia pre klientov, ktorí neváhajú využiť netradičné formy pomoci.

Terapia Online

200€

Pri telefonickej objednávke uveďte, že máte záujem o Terapiu Online.

Storno podmienky


Objednávku môžete bezplatne zrušiť najneskôr
2 dni (48 hodín) pred termínom


Zrušenie objednávky menej ako 2 dni (48 hodín) pred termínom alebo nedostavenia sa, je účtované storno poplatkom vo výške 100% z ceny objednanej terapie, čiže 50€/100€ (podľa objednanej terapie)

Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 

Mohlo by vás zaujímať

Objednajte si terapiu