Kurzy a školenia

E-knihy o bolestiach chrbtice

Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 


Akadémia Lite

Celodenná stáž určená pre terapeutov, ktorí si chcú rozšíriť obzory, získať nové poznatky a zručnosti pod mojim dohľadom pri práci na reálnych prípadoch.

Dozviete sa ako riešim konkrétne problémy, aké používam postupy, čo odporúčam cvičiť a rád vám zodpoviem akékoľvek otázky týkajúce sa nielen bolestí pohybového aparátu, ale aj to, ako sa stať úspešným v tejto oblasti z pohľadu marketingu a budovania značky.

Cena za jeden deň stáže je 250€.

Bližšie informácie rád poskytnem na 0917 903 623. 


Akadémia Online

One-on-one online stáž určená pre terapeutov, ktorí si chcú rozšíriť obzory, získať nové poznatky a informácie o reálnych prípadoch.

Dozviete sa ako riešim konkrétne problémy, aké používam postupy, čo odporúčam cvičiť a rád vám zodpoviem akékoľvek otázky týkajúce sa nielen bolestí pohybového aparátu, ale aj to, ako sa stať úspešným v tejto oblasti z pohľadu marketingu a budovania značky.

Cena za jednu hodinu online stáže je 200€.

Bližšie informácie rád poskytnem na 0917 903 623. 


Akadémia Pro

Dobrý stav osi tela je kľúčovým predpokladom pre zlepšenie života a terapia sa sústreďuje práve na chrbticu. Tu sa pripájajú nervy, tadiaľto prúdi hlavná časť telesnej energie. Samozrejme, nepodceňujem ani ďalšie časti tela a psychosomatické súvislosti, či viscerovertebrálne vzťahy. Ale ak je problém už v chrbtici, je potrebné začať práve tu, zbaviť akútnej bolesti, aby postihnutý mohol naplno venovať úsilie zlepšeniu svojho zdravotného stavu. Chcem, aby ste aj vy pochopili, že svoje zdravie má vo svojich rukách predovšetkým ten, kto ho má podlomené. Terapeut je len sprievodca. 

Čo znamená Akadémia?

Bežne sa stretnete s kurzami, ktoré sa konajú pár dní a počet účastníkov je často aj dvojciferné číslo. Efektivita takéhoto kurzu je otázna, nielen kvôli množstvu účastníkov, ale aj kvôli absencii reálnych prípadov, na ktorých sa dá v praxi naozaj niečo naučiť. Ďalším mínusom tejto formy vzdelávania je to, že pozornosť školiteľa je rozptýlená na príliš veľa osôb a ich otázok.

Za najväčší nedostatok súčasných kurzov považujem fakt, že sa na nich hypotetizuje a pracujú navzájom na sebe žiaci, ktorí v zásade nemajú žiadne zdravotné problémy.

Navyše sa v poslednej dobe u nás udomácnilo nesprávne presvedčenie, že chiropraxia je všeliek a stačí klienta dookola naprávať. Tento prístup je kontraproduktívny a vedie ku frustrácii oboch strán.

Takto sa žiaci učia iba NAPRÁVAŤ, namiesto toho, aby sa učili CHÁPAŤ A RIEŠIŤ PROBLÉMY KOMPLEXNE.

V praxi som si overil, že lepšie funguje, ak sa školiteľ venuje IBA JEDNÉMU ŽIAKOVI, sústredí pozornosť iba na jeho otázky, prezentuje rôzne aspekty problémov iba jemu. 

Tréning na reálnych klientoch s reálnymi problémami je najlepšou školou a poskytuje širokú škálu problematík.

Preto vám ponúkam:

Možnosť pracovať pod mojím vedením niekoľko mesiacov na reálnych prípadoch. Získať unikátne poznatky, ku ktorým sa prácou na zdravých účastníkoch kurzov nedostanete. 

Osvojiť si techniky a postupy, ktoré bežne vo svojej práci používam a majú dokázateľné výsledky, ktoré si môžete overiť priamo na mieste. Nájsť odpovede na otázky z rôznych terapeutických disciplín a mnoho iného.

Dozviete sa ako riešim konkrétne problémy, aké používam postupy, čo odporúčam cvičiť a rád vám zodpoviem akékoľvek otázky týkajúce sa nielen bolestí pohybového aparátu, ale aj to, ako sa stať úspešným v tejto oblasti z pohľadu marketingu a budovania marketingu značky.

"Viem, nie je to tradičná forma prípravy, ale skúste si sami zodpovedať otázku, či tradičné postupy vedú k inovatívnym výsledkom ..."

V priebehu niekoľkých mesiacov vám odovzdáme celé svoje know how - od chiropraxie, cez akupresúru, rehabilitačné postupy, cielené cvičenie a rôzne masážne techniky až po budovanie značky a biznis model.


Základné informácie o Akadémii Pro:

Počet účastníkov je 1 osoba

Doba vzdelávania cca 08,00 - 17,00

Práca na reálnych problémoch a klientoch

Rozsah výuky je cca 6 mesiacov (2 dni v týždni alebo podľa dohody. Za prácu dostávate normálne mzdu)

K dispozícii je moje vlastné know how podľa aktuálnych prípadov a vašich potrieb

Cena za Akadémiu je 2000€


Bližšie informácie rád poskytnem na 0917 903 623.


Pre bližšiu predstavu, čo by ste po Akadémii mali napríklad ovládať, pozrite si video: 

Objednajte si terapiu