Kurzy a školenia

Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 

Akadémia

Dobrý stav osi tela je kľúčovým predpokladom pre zlepšenie života a terapia sa sústreďuje práve na chrbticu. Tu sa pripájajú nervy, tadiaľto prúdi hlavná časť telesnej energie. Samozrejme, nepodceňujem ani ďalšie časti tela a psychosomatické súvislosti, či viscerovertebrálne vzťahy. Ale ak je problém už v chrbtici, je potrebné začať práve tu, zbaviť akútnej bolesti, aby postihnutý mohol naplno venovať úsilie zlepšeniu svojho zdravotného stavu. Chcem, aby ste aj vy pochopili, že svoje zdravie má vo svojich rukách predovšetkým ten, kto ho má podlomené. Terapeut je len sprievodca. 

Čo znamená Akadémia?:

Bežne sa stretnete s kurzami, ktoré sa konajú pár dní a počet účastníkov je často aj dvojciferné číslo. Efektivita takéhoto kurzu je otázna, nielen kvôli množstvu účastníkov, ale aj kvôli absencii reálnych prípadov, na ktorých sa dá v praxi naozaj niečo naučiť. Ďalším mínusom tejto formy vzdelávania je to, že pozornosť školiteľa je rozptýlená na príliš veľa osôb a ich otázok.

V praxi som si overil, že lepšie funguje, ak sa školiteľ venuje IBA JEDNÉMU ŽIAKOVI, sústredí pozornosť iba na jeho otázky, prezentuje rôzne aspekty problémov iba jemu. Navyše tréning na reálnych klientoch s reálnymi problémami je najlepšou školou a poskytuje širokú škálu problematík.

Preto vám ponúkam:

Možnosť prísť ku mne 10 krát na celý deň a pracovať pod mojim vedením na mojich klientoch. Získať unikátne poznatky, ku ktorým sa prácou na zdravých účastníkoch kurzov nedostanete. Osvojiť si techniky a postupy, ktoré bežne vo svojej práci používam a majú dokázateľné výsledky, ktoré si môžete overiť priamo na mieste. Nájsť odpovede na otázky z rôznych terapeutických disciplín a mnoho iného.

"Viem, nie je to tradičná forma prípravy, ale skúste si sami zodpovedať otázku, či tradičné postupy vedú k inovatívnym výsledkom ..."

V priebehu 5 týždňov vám odovzdáme celé svoje know how - od chiropraxie, cez akupresúru, rehabilitačné postupy, cielené cvičenie a rôzne masážne techniky.


Základné informácie o Akadémii:

Počet účastníkov je 1 osoba

Doba vzdelávania cca 08,00 - 17,00

Práca na reálnych problémoch a klientoch

Rozsah výuky je 5 týždňov (2 dni v týždni, čiže celkom 10 dní)

K dispozícii je moje vlastné know how podľa aktuálnych prípadov a vašich potrieb

Cena za Akadémiu je 2000€ (v cene je 10 celodenných lekcií v priebehu 5 týždňov)


Bližšie informácie rád poskytnem na 0917 903 623.


Pre bližšiu predstavu, čo by ste po Akadémii mali napríklad ovládať, pozrite si video: 

Objednajte si terapiu