Termín si rezervujete v rezervačnom kalendári podľa inštrukcií uvedených nižšie

E-knihy o bolestiach chrbtice

Ako sme k dispozícii

Pracovná doba

Pondelok: 8.00-12.00

Utorok: 8.00-12.00

Streda: 8.00-12.00

Štvrtok: 8.00-12.00

Piatok: 8.00-12.00

Cez víkendy nepracujeme.

Kto sa vám venuje

Momentálne pracujeme v normálnom režime, čiže R. Habara vedie každú terapiu a B. Mokrý podľa potreby asistuje.

Plánovaná absencia:

  • R. Habara bude neprítomný v termíne 22. - 26. júna

Extra termín

Ak sa k nám chcete dostať expresne v pracovných dňoch a už nie sú voľné termíny na Terapiu Premium alebo Klasik v objednávkovom systéme, kontaktujte nás 0917 903 623, dohodneme detaily.

Cena za EXPRESNÝ TERMÍN je 250€ a je konečná bez ďalších doplatkov.


Storno podmienky a platba


Objednávku terapií Premium, Klasik a Expres môžete bezplatne zrušiť najneskôr 2 dni (48 hodín) pred termínom


Zrušenie objednávky menej ako 2 dni (48 hodín) pred termínom alebo nedostavenie sa, je účtované storno poplatkom vo výške 100% z ceny objednanej terapie, čiže 70€/120€/250€ (podľa objednanej terapie)

Bolesti, ktorými si prechádzate, som ja sám osobne zažil a zvládol. To mi poskytuje výhodu pri praktickom využití rozsiahlych vedomostí v terapii. R. Habara

Čo potrebujete vedieť

Rezervácia terapie

Rezervácie termínov robíte v rezervačnom systéme Reservio. Telefónne číslo slúži len na riešenie prípadných problémov s rezerváciou a telefonáty vybavujeme v pracovných dňoch v čase 8.00-12.00. Odborné konzultácie je z objektívnych dôvodov možné poskytnúť iba na terapii, po preskúmaní stavu. Telefonické a online diagnózy na diaľku nerobíme, musíme vás vidieť.

Čo ponúkame

Našou úlohou je do maximálnej možnej miery zlepšiť stav a umožniť vám aktívnu rehabilitáciu. Vašou úlohou je implementovať získané informácie do života. Aplikovať zmeny pohybových stereotypov, disciplinovane cvičiť a mať veľa odhodlania. Osobne som si prešiel väčšinou diagnóz, s ktorými teraz úspešne pomáhame iným. AK STE PRIPRAVENÍ NA ZMENU, RADI VÁM POMÔŽEME. Rehabilitácia akéhokoľvek problému je obvykle beh na veľmi dlhú trať a chce to veľa trpezlivosti. A niekedy aj pokory, pretože nie všetko sa dá aj s tou najlepšou pomocou vyriešiť.

Reakcie tela na terapiu

Reakcie vášho tela na terapiu môžu byť adekvátne tomu, ako dlho sa budovali problémy. Terapiu robíme s ohľadom na stav tela a jeho potreby a ak reaguje citlivo, je to dôsledok rozvinutej patológie. Symptómy po terapii sa môžu dočasne zvýrazniť. Obvykle je to dôsledok prekrvovania tkanív, obnovovania rovnováhy, uvoľňovania svalov a fascií.

Som nový klient

Noví klienti si najprv POVINNE rezervujú Terapiu Premium, aby sme mali dostatok času detailne rozobrať problém. Vyhradzujeme si právo vyúčtovať novému klientovi Terapiu Premium, aj keď si rezervuje Terapiu Klasik. Platí sa v hotovosti po terapii. 

Som pravidelný klient

Klienti, ktorí u nás boli, si rezervujú terapiu Premium alebo Klasik, podľa svojich aktuálnych potrieb a možností. Platí sa v hotovosti po terapii.

Čo si priniesť so sebou

Najviac informácií získame priamo z CD záznamu z objektívnej diagnostiky. Takže ak máte, prineste si so sebou CDčko alebo aspoň popis z MRI, RTG, CT. Ak nemáte žiadnu diagnostiku, nevadi, urobíme si ju sami podľa aktuálneho stavu. Odporúčame voľné pohodlné oblečenie a u dám minimum mejkapu.

Rezervácia termínu

Tlačítko vás prevedie do rezervačného systému Reservio, kde si rezervujete termín. Potvrdenie vám príde na email, ktorý zadáte pri rezervácii. SKONTROLUJETE SI VŠETKY PRIEČINKY (ak máte napríklad gmail, tak skontrolujte aj priečinky Spam, Siete, Reklamy). Ak potvrdenie nenájdete, zavoláte na 0917 903 623, overíme to manuálne v rezervačnom systéme. Zmeny v rezervácii môžete bezplatne robiť najneskôr 48 hodín pred termínom.

Právne okienko

Rezervácia termínu je záväzná objednávka uzatvorená na diaľku podľa zákona č. 102/2014 Z.z. - Zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho.


Za rezerváciu termínu sa neplatí.

Platí sa v hotovosti po terapii.

Ak ste nedostali potvrdenie na svoj email uvedený pri rezervácii,

kontaktujte nás v pracovných dňoch v čase 08.00-12.00 na 0917 903 623,

vašu rezerváciu overíme manuálne v systéme.

Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 

Mohlo by vás zaujímať