Chcem sa objednať

Informácia o plánovanej neprítomnosti

V termíne 20.9.-13.10. som na dovolenke. 

Počas dovolenky nekomunikujem, nedvíham telefón a neodpovedám na správy.

Najbližší voľný termín: utorok 20.8. o 8,00 a 14,00

Objednávky prijímam IBA TELEFONICKY na 0917 903 623

Telefónne číslo slúži prednostne na to, aby ste sa objednali. Všetky informácie vrátane ceny, priebehu terapie, môjho pôsobiska, ... nájdete na stránke, naštudujte si ich prosím. 

Odborné konzultácie je z objektívnych dôvodov možné poskytnúť iba na terapii, po preskúmaní stavu. Telefonické a online diagnózy na diaľku nerobím, musím vás vidieť. Môj Blog je dostatočný dôkaz, že vášmu problému rozumiem a viem, čo s ním mám urobiť ja a čo potrebujete urobiť vy.

Pred objednávkou sa prosím uistite, že naozaj chcete využiť moje služby a môj čas, pretože klienta, ktorý špekuluje, nepríde na termín a nedá vedieť, alebo ruši termín na poslednú chvíľu, viac NEOBJEDNÁM.

Prax ma naučila, že najväčšiu šancu na vyliečenie majú disciplinovaní klienti, ktorí prídu včas. Váhanie, odkladanie riešenia príčin problému a tlmenie bolestí liekmi a obstrekmi znižuje šance na vyliečenie.

Ďakujem za pochopenie a teším sa na vašu návštevu.


Storno pravidlá

Chápem, že sa niekedy na dohodnutý termín nedá dostaviť z aktuálnych osobných alebo pracovných dôvodov. Berte prosím do úvahy, že ak sa na termín nedostavíte alebo dostatočne včas nekomunikujete, blokujete ho pre niekoho, kto ho práve akútne potrebuje. 

Objednávku môžete bezplatne zrušiť 

najneskôr 2 dni (48 hodín) pred termínom.


Záujemcu, ktorý si neváži môj čas - ruší termín na poslednú chvíľu bez záujmu o preobjednanie, alebo sa nedostaví, viac NEOBJEDNÁM.


Kompletné storno pravidlá:

Zrušenie alebo zmena objednávky najneskôr 48 hodín pred termínom ... 0€


Zrušenie objednávky menej ako 48 hodín pred termínom ... 50€ (splatné pri ďalšom termíne)


Nedostavenie sa na termín ... záujemcu viac neobjednám


Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 

Mohlo by vás zaujímať