Chcem sa objednať

Prerušenie poskytovania služieb !!!

Z dôvodu opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR dotýkajúceho sa aj prevádzok ako je moja, prerušujem na najbližšiu dobu poskytovanie služieb. Aktuálne info nájdete na mojej FB stránke alebo na www.masaznaterapia.sk. Prajem veľa zdravia a do skorého videnia.


Storno podmienky


Objednávku môžete bezplatne zrušiť najneskôr 2 dni (48 hodín) pred termínom


Zrušenie objednávky menej ako 2 dni (48 hodín) pred termínom alebo nedostavenie sa, je účtované storno poplatkom vo výške 100% z ceny objednanej terapie, čiže 50€/100€ (podľa objednanej terapie)


Klientov, ktorí očakávajú zázraky na počkanie najmä pri dlhodobých a chronických stavoch, odkazujem na iných "odborníkov". Je ich v tejto republike viac než dosť.

Termíny si pohodlne rezervujete online na mojej Facebook stránke. Noví klienti najprv povinne absolvujú Terapiu Premium.

Stlačením tlačítka "Rezervovať termín" potvrdzujete súhlas so storno podmienkami.

Rezervovať termín môžete aj keď nemáte účet na Facebooku - v tomto prípade vám príde potvrdenie na email, ktorý zadáte pri rezervácii. POZOR - ak nemáte účet na Facebooku, zmeny v rezervácii alebo jej zrušenie je v tomto prípade možné robiť len telefonicky na 0917 903 623.


Rezervačný systém posiela potvrdenia: 

- na Messenger alebo do správ (ak máte účet na Facebooku)
- na email (ak nemáte účet na Facebooku)Ak nedostanete potvrdenie okamžite, kontaktujte ma na 0917 903 623.


Pred objednávkou berte do úvahy, že si rezervujete môj čas, energiu, prácu, skúsenosti, vedomosti a nie garanciu, že váš problém bude vyriešený podľa vašich predstáv a najlepšie okamžite.

Telefónne číslo slúži na to, aby ste sa robili zmeny v rezervácii, ak nemáte Facebook účet. Všetky informácie vrátane ceny, priebehu terapie, môjho pôsobiska, ... nájdete na stránke, naštudujte si ich prosím.

Odborné konzultácie je z objektívnych dôvodov možné poskytnúť iba na terapii, po preskúmaní stavu. Telefonické a online diagnózy na diaľku nerobím, musím vás vidieť. Môj Blog je dostatočný dôkaz, že vášmu problému rozumiem a viem, čo s ním mám urobiť ja a čo potrebujete urobiť vy.

Pred objednávkou sa prosím uistite, že naozaj chcete využiť moje služby a môj čas, pretože od klienta, ktorý špekuluje, nepríde na termín a nedá vedieť, alebo ruši termín na poslednú chvíľu, požadujem zaplatenie dlžnej čiastky v zmysle uvedených storno podmienok.

Prax ma naučila, že najväčšiu šancu na zvládnutie svojich problémov majú disciplinovaní klienti, ktorí prídu včas. Váhanie, odkladanie riešenia príčin problému a tlmenie bolestí liekmi a obstrekmi znižuje šance.

Ďakujem za pochopenie a teším sa na vašu návštevu.

Clara pacta boni amici

Čo ponúkam

- Úctu a rešpekt

- Pozitívne naladenie

- Empatiu a súcit

- 25 rokov skúseností s bolesťami pohybového aparátu

- Celé svoje know how

- Koncepčné a komplexné riešenie problémov

- Hrám fér a hovorím otvorene, čo si myslím

Čo očakávam

- Úctu a rešpekt

- Prídete včas, aspoň 5 minút pred termínom

- Ste pozitívne naladení

- Máte realistické predstavy o tom, čo je v mojich silách

- Uvedomujete si, že váš problém je váš a ste odhodlaní sa s ním popasovať

- Ochotu cvičiť, upraviť pohybové stereotypy alebo aj zmeniť život, ak to problém vyžaduje

Čo neponúkam

- Ľútosť

- Zázračné preparáty a prístroje, ktorými by ste chceli obísť to, čo máte urobiť vy

- Terapiu za terapiou, aj keď nevidím progres

- Nesplniteľné sľuby a garancie, len aby som z vás dostal peniaze

- Diagnózy na diaľku a predpovede. Ľudské telo nie je stroj a nechová sa vždy podľa šablón

Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 

Mohlo by vás zaujímať