Objednáte sa podľa inštrukcií uvedených nižšie

E-knihy o bolestiach chrbtice


Pracovná doba

Pondelok: 8.00-11.00, 14.00-16.00

Utorok: 8.00-11.00, 14.00-16.00

Streda: 8.00-11.00, 14.00-16.00

Štvrtok: 8.00-11.00, 14.00-16.00

Piatok: 8.00-11.00

Cez víkendy nepracujeme.


EXPRES TERAPIA

Ak sa k nám chcete dostať expresne (do 24 hodín)

a už nie je voľný termín v uvedenej pracovnej dobe,

detaily dohodneme telefonicky na 0917 903 623.

Cena EXPRES terapie je 250€.


Storno podmienky


Objednávku môžete bezplatne zrušiť najneskôr 2 dni (48 hodín) pred termínom


Zrušenie objednávky menej ako 2 dni (48 hodín) pred termínom alebo nedostavenie sa, je účtované storno poplatkom vo výške 100% z ceny objednanej terapie, čiže 70€/120€ (podľa objednanej terapie)

Ako si rezervovať termín a čo potrebujete vedieť:

  1. Rezervácie termínov robíte ONLINE. Telefónne číslo slúži len na riešenie prípadných problémov s rezerváciou alebo objednávku expres terapie a telefonáty vybavuje Branislav "Bruno" Mokrý v pracovných dňoch v čase 8,00-16,00. Tlačítko na online rezerváciu nájdete nižšie. 
  2. Kupujete si môj čas, schopnosti a vedomosti a nie garanciu, že váš problém bude vyriešený podľa vašich predstáv. Môžem vás však ubezpečiť, že urobím všetko, čo bude v mojich silách. 
  3. Nie som opravár a nevymieňam na počkanie poškodené platničky a iné časti tela. Pomáham ľuďom postaviť sa na nohy a učím ich ako zvládnuť svoje problémy, čo bez ich aktívnej účasti nejde. Vyžaduje si to zásadné ZMENY v živote, ZMENU pohybových stereotypov, cielené cvičenie a veľa odhodlania. Viem o čom hovorím, prešiel som si väčšinou diagnóz, s ktorými teraz úspešne pomáham iným. AK STE PRIPRAVENÍ NA ZMENU, RÁD VÁM POMÔŽEM. 
  4. Reakcie vášho tela na terapiu môžu byť adekvátne tomu, ako dlho sa budovali problémy. Terapiu robím s ohľadom na stav tela a jeho potreby a ak reaguje citlivo, je to dôsledok rozvinutej patológie. Symptómy po terapii sa môžu dočasne zvýrazniť. Obvykle je to dôsledok prekrvovania tkanív, obnovovania rovnováhy, uvoľňovania svalov a fascií. 
  5. Preštudovali ste si a súhlasíte so storno podmienkami uvedenými vyššie.
  6. Preštudovali ste si a súhlasíte s Reklamačný poriadok.
  7. Noví klienti si najprv POVINNE rezervujú Terapiu Premium. Sme dospelí a inteligentní ľudia a viem, že to nemusím vysvetlovať ani kontrolovať, ďakujem. Vyhradzujem si právo vyúčtovať novému klientovi Terapiu Premium, aj keď si rezervuje Terapiu Klasik.
  8. Klienti, ktorí už u mňa boli, si rezervujú terapiu Premium alebo Klasik, podľa svojich aktuálnych potrieb a možností.
  9. Tlačítko vás prevedie do rezervačného systému Reservio, kde si rezervujete termín. Potvrdenie vám príde na email, ktorý zadáte pri rezervácii. SKONTROLUJETE SI VŠETKY PRIEČINKY (ak máte napríklad gmail, tak skontrolujte aj priečinky Spam, Siete, Reklamy). Ak potvrdenie nenájdete, ihneď zavoláte na 0917 903 623, overíme to manuálne v rezervačnom systéme. Zmeny v rezervácii môžete robiť najneskôr 48 hodín pred termínom. 

Noví klienti si najprv POVINNE rezervujú Terapiu Premium.

Ak máte, prineste si so sebou CDčko alebo aspoň popis z MRI, RTG, CT.


V termíne 12. januára - 30. januára 2022 robí terapie B. Mokrý.
R. Habara pracuje od 31.januára 2022.


Ak ste nedostali potvrdenie na email uvedený pri rezervácii, 

OKAMŽITE nás kontaktujte na 0917 903 623, vašu rezervaciu overíme manuálne v systéme.

Pred objednávkou berte do úvahy, že si rezervujete môj čas, energiu, prácu, skúsenosti, vedomosti a nie garanciu, že váš problém bude vyriešený podľa vašich predstáv a najlepšie okamžite.

Všetky informácie vrátane ceny, priebehu terapie, môjho pôsobiska, ... nájdete na stránke, naštudujte si ich prosím. Odborné konzultácie je z objektívnych dôvodov možné poskytnúť iba na terapii, po preskúmaní stavu. Telefonické a online diagnózy na diaľku nerobím, musím vás vidieť. Môj Blog je dostatočný dôkaz, že vášmu problému rozumiem a viem, čo s ním mám urobiť ja a čo potrebujete urobiť vy.

Pred objednávkou sa prosím uistite, že naozaj chcete využiť moje služby a môj čas, pretože od klienta, ktorý špekuluje, nepríde na termín a nedá vedieť, alebo ruši termín na poslednú chvíľu, požadujem zaplatenie dlžnej čiastky v zmysle uvedených storno podmienok podľa zákona č. 102/2014 Z.z.

Prax ma naučila, že najväčšiu šancu na zvládnutie svojich problémov majú disciplinovaní klienti, ktorí prídu včas. Váhanie, odkladanie riešenia príčin problému a tlmenie bolestí liekmi a obstrekmi znižuje šance.

Ďakujem za pochopenie a teším sa na vašu návštevu.

Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 

Mohlo by vás zaujímať