Chcem sa objednať

Najbližší voľný termín:

Pondelok 28.10. o 15.30

Utorok 29.10. o 8.30 


Objednávky prijímam IBA TELEFONICKY na 0917 903 623

Telefónne číslo slúži na to, aby ste sa objednali. Všetky informácie vrátane ceny, priebehu terapie, môjho pôsobiska, ... nájdete na stránke, naštudujte si ich prosím. 

Odborné konzultácie je z objektívnych dôvodov možné poskytnúť iba na terapii, po preskúmaní stavu. Telefonické a online diagnózy na diaľku nerobím, musím vás vidieť. Môj Blog je dostatočný dôkaz, že vášmu problému rozumiem a viem, čo s ním mám urobiť ja a čo potrebujete urobiť vy.

Pred objednávkou sa prosím uistite, že naozaj chcete využiť moje služby a môj čas, pretože od klienta, ktorý špekuluje, nepríde na termín a nedá vedieť, alebo ruši termín na poslednú chvíľu, požadujem zaplatenie dlžnej čiastky v zmysle doleuvedených storno podmienok.

Prax ma naučila, že najväčšiu šancu na vyliečenie majú disciplinovaní klienti, ktorí prídu včas. Váhanie, odkladanie riešenia príčin problému a tlmenie bolestí liekmi a obstrekmi znižuje šance na vyliečenie.

Ďakujem za pochopenie a teším sa na vašu návštevu.


Storno pravidlá

Chápem, že sa niekedy na dohodnutý termín nedá dostaviť z aktuálnych osobných alebo pracovných dôvodov. Berte prosím do úvahy, že ak sa na termín nedostavíte alebo dostatočne včas nekomunikujete, blokujete ho pre niekoho, kto ho práve akútne potrebuje. 

Objednávku môžete bezplatne zrušiť 
najneskôr 2 dni (48 hodín) pred termínom.

Za zrušenie objednávky menej ako 2 dni (48 hodín) 
pred termínom účtujem storno poplatok vo výške 100%
z ceny objednanej terapie.


Kompletné storno pravidlá:

Zrušenie alebo zmena objednávky najneskôr 48 hodín pred termínom ... 0€


Nedostavenie sa na termín alebo zrušenie objednávky menej ako 48 hodín pred termínom ... 50€/100€ (podľa objednanej terapie)

dlžnú čiastku žiadam uhradiť na účet:

Názov účtu: Roland Habara

Číslo účtu : 0441475204 / 0900

IBAN : SK23 0900 0000 0004 4147 5204

BIC SWIFT kód : GIBASKBX

Do poznámky uveďte meno a adresu, ďakujem. 


Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 

Mohlo by vás zaujímať