Chcem sa objednať

E-knihy o bolestiach chrbtice

Od 6.5. som opäť k dispozícii.

Pripomínam, že noví klienti najprv absolvujú Terapiu Premium, viac info Cenník. Objednáte sa online podľa inštrukcií na záložke Chcem sa objednať, za týchto podmienok:

- nemáte teplotu a nejavíte známky respiračných ochorení

- prídete v rúšku

- pred vstupom si dezinfikujete ruky

- max. 1 zákazník v miestnosti

Vzhľadom na zvýšenú časovú náročnosť na dezinfekciu priestorov vás žiadam o dochvíľnosť a trpezlivosť. Ďakujem za pochopenie a teším sa na vás.


Storno podmienky


Objednávku môžete bezplatne zrušiť najneskôr 2 dni (48 hodín) pred termínom


Zrušenie objednávky menej ako 2 dni (48 hodín) pred termínom alebo nedostavenie sa, je účtované storno poplatkom vo výške 100% z ceny objednanej terapie, čiže 50€/100€ (podľa objednanej terapie)

Ako si rezervovať termín:

  1. Žiadam všetkých klientov, ktorí by chceli mňa urobiť zodpovedným za svoje bolesti a problémy alebo čakajú zázraky na počkanie pri chronických stavoch, aby ďalej nečítali a obrátili sa na iných "odborníkov". Je ich v tejto republike viac než dosť. To isté platí pre klientov, ktorí nechápu, že si kupujú môj čas, schopnosti a vedomosti a nie garanciu, že ich problém bude vyriešený podľa ich predstáv.
  2. Nie som opravár a nevymieňam na počkanie poškodené platničky a iné časti tela. Pomáham ľuďom postaviť sa na nohy a učím ich ako zvládnuť svoje problémy, čo bez ich aktívnej účasti nejde. Vyžaduje si to zásadné zmeny v živote, úpravu pohybových stereotypov, cielené cvičenie a veľa odhodlania. Viem o čom hovorím, prešiel som si väčšinou diagnóz, s ktorými teraz úspešne pomáham iným. 
  3. Pripravte sa na to, že reakcie vášho tela na terapiu môžu byť adekvátne tomu, ako dlho sa rozvíjala patológia. Opäť žiadam klientov, ktorí by chceli mňa urobiť zodpovedným za svoje nepríjemné telesné reakcie, aby sa obrátili na niekoho iného. Terapiu robím adekvátne stavu tela a jeho potrebám a ak to niekedy počas alebo potom bolí, nie je to moja chyba, ale dôsledok rozvinutej patológie.
  4. Preštudovali ste si a súhlasíte so storno podmienkami uvedenými vyššie.
  5. Preštudovali ste si a súhlasíte s Reklamačný poriadok.
  6. Noví klienti si najprv POVINNE rezervujú Terapiu Premium. Sme dospelí a inteligentní ľudia a viem, že to nemusím vysvetlovať ani kontrolovať, ďakujem.
  7. Klienti, ktorí už u mňa boli, si rezervujú terapiu Premium alebo Klasik, podľa svojich aktuálnych potrieb a možností.
  8. Ak máte účet na Facebooku, potvrdenie vám príde do správ. SKONTROLUJETE SI TO a ak potvrdenie nenájdete, ihneď mi zavoláte na 0917903623, ja to overím manuálne v rezervačnom systéme. Zmeny v rezervácii môžete bezplatne robiť najneskôr 48 hodín pred termínom.
  9. Ak nemáte účet na Facebooku, potvrdenie vám príde na email, ktorý zadáte pri rezervácii. SKONTROLUJETE SI VŠETKY PRIEČINKY (ak máte napríklad gmail, tak skontrolujte aj priečinky Spam, Siete, Reklamy). Ak potvrdenie nenájdete, ihneď mi zavoláte na 0917903623, ja to manuálne overím v rezervačnom systéme. Zmeny v rezervácii môžete robiť iba telefonicky najneskôr 48 hodín pred termínom.

Rezervačný systém posiela potvrdenia: 

- na Messenger alebo do správ (ak máte účet na Facebooku)
- na email (ak nemáte účet na Facebooku)Ak nedostanete potvrdenie okamžite, kontaktujte ma na 0917 903 623.


Pred objednávkou berte do úvahy, že si rezervujete môj čas, energiu, prácu, skúsenosti, vedomosti a nie garanciu, že váš problém bude vyriešený podľa vašich predstáv a najlepšie okamžite.

Telefónne číslo slúži na to, aby ste sa robili zmeny v rezervácii, ak nemáte Facebook účet. Všetky informácie vrátane ceny, priebehu terapie, môjho pôsobiska, ... nájdete na stránke, naštudujte si ich prosím.

Odborné konzultácie je z objektívnych dôvodov možné poskytnúť iba na terapii, po preskúmaní stavu. Telefonické a online diagnózy na diaľku nerobím, musím vás vidieť. Môj Blog je dostatočný dôkaz, že vášmu problému rozumiem a viem, čo s ním mám urobiť ja a čo potrebujete urobiť vy.

Pred objednávkou sa prosím uistite, že naozaj chcete využiť moje služby a môj čas, pretože od klienta, ktorý špekuluje, nepríde na termín a nedá vedieť, alebo ruši termín na poslednú chvíľu, požadujem zaplatenie dlžnej čiastky v zmysle uvedených storno podmienok.

Prax ma naučila, že najväčšiu šancu na zvládnutie svojich problémov majú disciplinovaní klienti, ktorí prídu včas. Váhanie, odkladanie riešenia príčin problému a tlmenie bolestí liekmi a obstrekmi znižuje šance.

Ďakujem za pochopenie a teším sa na vašu návštevu.

Hľadáte na mojej stránke niečo konkrétne? Informácií je tu dosť - skúste do vyhľadávania zadať napr. migréna, cviky, bolesti chrbtice, hernia, krčná chrbtica, platničky ... 

Mohlo by vás zaujímať